Video návod Jak barterovat?

Reference uživatelů:

reference

“Prostřednictvím ebarter.cz jsme získali plno zajímavých nabídek a kontaktů a v současné době domlouváme různé formy propagace, což je pro nás jeden z klíčových faktorů.”
více

Reference uživatelů:

reference

“Díky portálu ebarter.cz jsme získali mnoho nových kontaktů. Doporučujeme i jako svělou formu pro reklamu.”
více

homepage > uskutečněné bartery

Uskutečněné bartery

Zde můžete vidět bartery, které uskutečnili naši uživatelé pomocí portálu ebarter.cz. V konečném barterovém obchodu nefigurujeme jako prostředník, který by jsi z barteru účtoval provize. ebarter.cz slouží ke zprostředkování kontaktů mezi barterujícími. Vážíme si Vašich reakcí se sdělením, že ebarter.cz Vám pomohl k uskutečnění barterů. Sdělte nám Vaše bartery, které jste zobchodovali díky portálu ebarter.cz a inspirujte tak další uživatele.

Greenfee za Videoškolení řidičů referentů

Chtěl bych

Nabízím

Popis:
Růst osobnosti: Naše firma nabídla poukazy na videoškolení řidičů referentů. Díky tomu jsme získali roční greenfee na golfovém hřišti Hořehledy.

grafika, programátora, účetní, právníka, ekon. SW za Reklamní služby

Chtěl bych

Nabízím

Popis:
Az-zA holding s.r.o.: Pokud si pamatujete, tak jsme byli jednou z prvních firem, které zahltili bartery v oblasti reklamy. Za celou dobu, co sledujeme Váš portál jsme již vybarterovali výměnou za reklamu účetní program, programátora, grafika, účetní a nábytek do kanceláře. Myslím si, že Váš portál má budoucnost.

Ozvučení restaurace za Služby restaurace, hotelu, catering

Chtěl bych

Nabízím

Popis:
Švejk restaurant u Pětatřicátníků: Ozvala se nám firma MUSIC PRO SERVICE, s.r.o., která nám provedla veškerý servis audio techniky barterem. Jako protiplnění jsme společnosti uspořádali firemní setkání v restauraci. Vše proběhlo rychle a děkujeme za kontakt z portálu ebarter.cz.

Ceny do soutěže TV pořadu za PP reklama v TV pořadu

Chtěl bych

Nabízím

Popis:
Public TV: Obdrželi jsme od firmy Reportershop.cz poukazy v celkové výši 50.000,-, které můžeme libovolně prosoutěžit. Plnění z naší strany spočívá v prezentaci přes PP (product placement) jejich oblečení. Vše dojednáno o oboustranné spokojenosti.

Výšivky (potisk) triček za Spotovou kampaň v rádiu

Chtěl bych

Nabízím

Popis:
KISS PROTON: Tento barter byl uskutečněn se společností Výšivky.cz z Klatov, která měla obdobnou nabídku, ale opačného zadání. Výšivky za reklamu. Vše bylo dodáno do jednoho týdne, zboží si odvezli a přivezli hotové. Spotovou kampaň právě nasazujeme. Děkujeme.

Jediné místo pro směnný obchod na českém internetu

Najdete nás také na:

Obchodní podmínky

Všechna práva vyhrazena © 2018

Je na této stránce chyba?