Video návod Jak barterovat?

Reference uživatelů:

reference

“Projekt ebarter.cz vítáme.”
více

Reference uživatelů:

reference

“Velká spokojenost s portálem ebarter.cz, naše společnost zabývající se reklamní službami, vybarterovala přes ebarter.cz 5 služeb (grafika, programátora, účetního, právníka a ekonomický software).”
více

Jak na to?

nápověda

homepage > reference uživatelů

Reference uživatelů

Havlíček

Díky portálu ebarter.cz jsme získali mnoho nových kontaktů. Doporučujeme i jako svělou formu pro reklamu.

Náš obor podnikání je specifický, ale ebarter.cz je pro nás přínosem. Ing. Milan Havlíek, jednatel Energy Partner s.r.o.

 

AMSP

Jsme hrdým členem AMSP!!!

tým ebarter.cz

 

TEPfaktor - hra inspirovaná Boyardem

Prostřednictvím ebarter.cz jsme získali plno zajímavých nabídek a kontaktů a v současné době domlouváme různé formy propagace, což je pro nás jeden z klíčových faktorů.

Jsme na trhu jedinečný a chceme, aby se o nás lidé dozvídali různými kanály. Díky ebarter.cz nemusíme nic platit a získáváme skvělé kontakty a možnosti spolupráce.

Ing. Jan Daneš, marketingový a obchodní ředitel, TEPfaktor - hra inspirovaná Boyardem, www.tepfaktor.cz

 

Webstory solution s.r.o.

Díky kontaktům ze serveru ebarter.cz se mi podařilo ziskat nové zákazníky. První zakázka byla formou barteru, následně za peníze.

Petr Bechyně, Senior konzultant, Webstory solution s.r.o., www.webstory.cz

 

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

Projekt ebarter.cz vítáme.

Získali jsme tak pár zajímavých kontaktů a byl již i zrealizován bárter v oblasti

grafiky. Jen tak dál. Držíme palce. Snažíme vyhledávat bartery s menší

učastí lidské nákladné práce.
Petr Klokočka, partyklokocka.cz

 

Az-zA holding

Velká spokojenost s portálem ebarter.cz, naše společnost zabývající se reklamní službami, vybarterovala přes ebarter.cz 5 služeb (grafika, programátora, účetního, právníka a ekonomický software).

Martin Javůrek, Az-zA holding s.r.o.

 

Softeducation

Již několik let spoluvlastním vzdělávací společnost Soft Education a často vzpomínám, jak byl rozjezd podnikání, pro dvě mladé holky bez podnikatelských zkušeností a kapitálu, těžký.

Často jsme s kolegyní mluvily o tom, že bychom uvítaly možnosti barterového obchodu, ale nevěděly jsme, kde a jak je hledat. V současné době, kdy jsem se rozhodla věnovat se, krom vzdělávání, také jinému oboru, pro mě byl rozjezd firmy díky ebarteru jednodušší. Váš portál mi umožnil směnit potřebné služby za vzdělávání, které v současné době mnoho firem poptává, ale nechce do něj investovat. S uskutečněným bartrem jsem maximálně spokojená a určitě budu služby ebarteru využívat i do budoucna.

Gabriela Sedláčková, spolumajitelka společnosti Soft Education.

 

HBC Škoda Plzeň

Jako zástupce neziskové organizace či sportovního klubu moc dobře vím jak je v dnešní době těžké získávat věci potřebné pro chod klubů či týmů.

ebarter.cz mi ukázal cestu jak získat zboží či služby bez nutnosti použít peníze. Na ebarter.cz jsem našel firmu, která mi dodala pitný režim pro A-tým a dostala za to reklamu na mantinelu v hokejbalové hale. Obě strany jsou spokojené a partnerství  prodloužíme i na další sezonu. Proto i ostatním ebarter.cz doporučuji.

Michal Edl, HBC ŠKODA Plzeň

 

Moře financí

Je to zajímavý portál, kde se dá najít spousta zajímavých protislužeb.

Martin Solnička, www.more-financi.cz

 

RHK PK

RHK PK podporuje projekt ebarter.cz

„Je přínosem nejen pro podnikání, můžete barterovat on-line a bez provizí. Jedná se o jedinečný způsob zprostředkování barterových obchodů, při kterých podnikatelé mohou směnit své služby čí zboží.“
Mgr. Radka Trylčová, ředitelka RHK PK

 

Napsali o nás na iHNed.cz

Televize za stavbu pergoly. Rozjíždí se server na výměnu zboží za služby

Barter, tedy systém něco za něco, má stále více příznivců. Nový projekt podle expertů může oslovit spíše menší firmy a podnikatele. Čtěte celý článek zde!

 

Reporter

Ve svém podnikání jsem se častokrát zamýšlel nad tím, že bych potřeboval vyměnit část zboží, které jsem měl skladem, za aktuální potřebu nějaké služby.

Tato možnost nikde neexistovala, tedy do té doby, než jsem objevil ebarter.cz.

Konkrétně jsem potřeboval vytisknout tiskoviny.  Na ebarteru.cz se našla firma, které jsem „zaplatil“ oblečením. Obě strany byly spokojené a já jsem zvýšil obrat, díky letákům, které jsem takto získal.

Znáte i Vy podobný příběh, třeba i v jiném oboru? Neváhejte, ebarter.cz  je jediné místo pro Vás. Vřele doporučuji a velice brzy ho využiju i v jiné oblasti!

Jiří Vaverka, Reportershop.cz

 

Jediné místo pro směnný obchod na českém internetu

Najdete nás také na:

Obchodní podmínky

Všechna práva vyhrazena © 2018

Je na této stránce chyba?